Türkiye Amerika Birleşik Devletleri Arası Kargo

ABD Kargo
Amerika Birleşik Devletlerine Kargo Göndermek

Amerika Birleşik Devletleri Kargo

Amerika Birleşik Devletleri, yaygın ismiyle Birleşik Devletler veya gayri resmî ismi ile Amerika, çoğunlukla orta Kuzey Amerika'da, Kanada ve Meksika arasında bulunan, elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan, federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen bir ülkedir. Türkiye ABD arası yaklaşık kuş uçumu olarak 10.000 bin kilometreden fazladır. 2020 yılı itibari ile ABD’ nin toplam nüfusu 330 milyon civarındadır. Bu nüfusun yaklaşık olarak 400.000 kadarını Türk vatandaşları oluşturmaktadır. Bizler İnterco Uluslararası Kargo olarak uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere sağlamaktayız. Bu ülkelerin arasında dünya devi olan Amerika Birleşik Devletleri de bulunmaktadır. Peki Türkiye- ABD arası kargo, evrak gibi gönderimler nasıl sağlanır? Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Türkiye ABD Arası Kargo Gönderim Süreci

Türkiye’ den fazla göç alan ülkelerin başında gelen Amerika’ya Türkiye’den göndermek istediğiniz gönderileriniz için InterCo Amerika kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Amerika Türklerin de yoğunlukta yaşadığı ülkelerden biridir. Sık sık göçmen almaları ve ekonomik gücü nedeniyle çoğu Türk’ün yaşam alanlarından biri olmuştur. Amerika kargo mevzuatları Avrupa ülkelerine göre farklılık göstermektedir. Hava veya deniz yolu ile Amerika’ya kargo hizmetleri verilmektedir. Amerika Kargo hizmetimiz ile tüm gümrük yasalarına uygun bir şekilde kargo gönderim ve alımlarınızı yapmaktayız. Amerika kargo gönderimi ve alımlarında kargo içeriği önemlidir. Kargo içeriği sürecin tamamını şekillendirmektedir. Kargonun içeriğe uygun paketlenmesi gerekir ve yasalara uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. InterCo Amerika Kargo hizmetimizde yasa dışı, tehlikeli veya kargosu yasak herhangi bir ürünün gönderimini yapmamaktayız. Hizmetimiz tamamen güvenli ve kurallarına göre yapılmaktadır.

Amerika kargo hizmeti

Amerika Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

  • Amerika Uçak Kargo
  • Amerika Acil Kargo
  • Amerika Hızlı Kargo
  • Amerika Express Kargo
  • Amerika Kargo Şirketleri
  • Amerika Kargo Firmaları
  • Amerika Kargo Gönderimi
  • Amerika Paket Gönderme
  • Amerika Evrak Gönderme
  • Amerika Numune Gönderimi
Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz. Paketiniz sizden teslim alındıktan sonra yurtdışı transferi hemen başlatılır. Yurtdışı Kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı değişim gösterebilir. Yurtdışı kargo ve uluslararası Express kargo gönderileriniz için 70 kg üzeri kargolarınız için özel fiyat isteyiniz.

Amerika adresten adrese kargo hizmeti

Türkiye ABD Arası Kargo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkiye’den ABD’ye kargo fiyatlarını göndereceğiniz kargonun ağırlık veya hacimsel boyutuna desi hacmine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu iki değerden hangisi daha yüksek ise o değere göre ücretlendirme yapılır. Örneğin ABD’ye göndermek istediğiniz 1 kiloluk bir kargo için; İnterCo Express fiyatı 30 Euro ve tahmini teslimat süresi 1 gündür İnterEco şeklinde gönderim ise yaklaşık 16.5 Euro ve teslimat süresi ise 2-3 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklİf Alın
Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco