Hakkımızda

InterCo Kargo, 2003’de başladığı şehiriçi ve uluslararası kargo faaliyetlerine; depolama, gümrükleme, paketleme, endüstriyel kargo, evcil hayvan nakli hizmetlerini de ekleyerek Türkiye’nin kargo hizmetleri alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, kişiye özel kargolama çözümleri, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren InterCo müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

Interco; uluslararası alanda ekspres taşımalar üzerine faaliyet göstermektedir. Uçak kargo, karayolu ekspres kargo, ekonomik hava kargo, paketleme hizmeti, dağıtım ağı ve tedarik zinciri, depolama alanlarında faaliyet gösteren InterCo Kargo, müşterilerinin taleplerine alternatif üretmektedir. InterCo e-ticaret destek hizmetlerinden ihracatçı desteğine, çalışma gerçekleştirdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyeti ve büyümesi amacıyla hareket etmektedir.

Her gün onlarca gönderi için lojistik hizmet sağlayan Interco; Türkiye ve dünyada gelişen acente ağı ile hizmet kapasitesini büyütmektedir. Büyüyen altyapının ise ilk nüvelerini Türkiye – Avrupa arası kurulan “ekspres karayolu” servisi ile almaktadır. Havayolu taşımaları ile aynı teslim sürelerine sahip olan fakat daha düşük maliyetler ile teslimat sağlayan servisimiz ile üreticilerimizin destekçisi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Her geçen gün büyüyen dış ticaret pazarında yurtdışına kargo gönderiminde alternatif seçenekler sunan InterCo Kargo, profesyonel müşteri temsilcileri, yenilenen dijital alt yapısı ve faydalı çözümleri ile 2021 yılında en az 10 şube ile İstanbul dışındada faaliyetlerine devam etme planları bulunmaktadır.

Uluslararası Kargo İçin Çözüm InterCo Kargo'da.

InterCo Hizmetlerimiz;

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco