Kimyasal Kargo

InterCo kimyasal kargo hizmeti ile kimyasal ürünlerinizi çevreye, insanlara zarar vermeden gerekli prosedürler dahilinde istediğiniz yere taşıta bilirsiniz.

Genellikle kimyasal üretim yapan firmaların yapacakları uluslararası gönderimlerde, hastanelerin kimyasal madde içerikli olan ürün ihtiyaçlarında kimyasal kargo hizmeti tercih edilmektedir. Kimyasal kargo hizmetini verecek olan firmanın belli bir tecrübeye, prosedürlere ve uzmanlığa sahip olması gerekir. Aksi takdirde taşınan kimyasal kargonun çevreye ve insanlara zarar vermesi kaçınılmazdır.

Kimyasal maddeler taşıma sırasında herhangi bir baskıya, darbeye, düşmeye uğrar ise ortaya bir tepkime sonucu kimyasal gazlar, sızıntılar çıkabilir. Buda kimyasal maddenin doğaya, bulunduğu çevreye ve burada yaşayan insanlara zarar vermesine neden olur.

Kimyasal Kargo Hizmetinde; 

  • Taşınması yapılacak kimyasal kargonun herhangi bir riske karşı korunaklı olarak paketlenmesi,
  • Kimyasal kargoya uygun araçlar ile taşınması,
  • Kimyasal kargoyu taşıyacak araç personellerinin herhangi bir riskli durum karşısında ne yapması gerektiğini bilen bilgi ve tecrübeye sahip olmasına,
  • Kimyasal kargonun taşınacağı ülkenin prosedürlerine uygun bir şekilde taşınması gibi önemli kıstaslara dikkat ederek yıllardır hizmet vermekteyiz.

Kimyasal kargo hizmetimizi almak ve hizmet ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için bize iletişim numaralarımız aracılığı ile çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco