Türkiye İngiltere Arası Kargo Gönderimi

İngiltere Kargo
İngiltereye Kargo Gönderimi

İngiltere Kargo Hizmeti

İngiltere; Birleşik Krallık' ı meydana getiren dört ülkeden en büyük ve merkezî olanı. Avrupa'nın batısında, Büyük Britanya adasında bulunan bir Batı Avrupa ülkesidir ve Türkiye’ den ortalama uzaklığı 3500 – 4000 km arasıdır. Birçok Avrupa ülkesi gibi İngiltere’ de de oldukça fazla Türk nüfusu vardır bu sayı 2020 yılı itibari ile yaklaşık 500.000’dir.
Birleşik Krallık, Almanya’ dan sonra Türkiye’nin dış ticaret yaptığı ikinci ülkedir. Dışişleri Bakanlığı ve TÜİK verilerine göre İngiltere ve Türkiye arasında ki ticaret hacmi yaklaşık 10 milyar dolar değerindedir ve bu sayı her geçen yıl artmaktadır

İngiltere adresten adrese kargo hizmeti

Uluslararası kargo işleyiş şekli yurtiçi kargo işleyiş şekli ile aynı değildir. Ülkelerin kendilerine göre gümrük mevzuatları farklı olduğu için ve belli bir miktarda kargo yapıldığı için bazı konulara dikkat etmek gerekir. İngiltere ekonomik açıdan Türkiye’den daha gelişmiş bir ülke olduğu için Türklerin de yoğun olarak son zamanlarda göç ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. İngiltere’de yaşayan Türk tanıdıklarınıza veya İngiltere’de herhangi bir yere göndermeniz gereken gönderileriniz için yurt dışı kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunu yaparken de bizler gibi tecrübeli ve alanında uzman kadro sahibi bir firma ile çalışmak yasal ve mevzuatlar çerçevesinde sizlerin yararına olacaktır.

ingiltere uçak kargo

Türkiye’ den İngiltere’ ye Kargo Nasıl Gönderilir?

İngiltere kargo gönderim ve alımlarında gönderin türü oldukça önemlidir. Gönderi türüne göre paketlemeler, ambalajlama, taşıma, gümrük mevzuatı, gönderi miktarı değişmektedir. Diğer ülkelere olduğu gibi İngiltere’ye de yaşa dışı ürünler, riskli ve tehlikeli ürünlerin kargolarının yapılması yasaktır. İngiltere kargo işlemlerinde kargo mevzuatında yer alan gönderinin en, boy, kilo, hacim gibi değerlerinin mevzuata göre belirlenen üst sınırı geçmemesi gereklidir. Aynı zamanda gönderi içeriği de bizlere bildirilmelidir. İlk olarak İngiltere’ye göndermek istediğiniz ürün hakkında bizim ile iletişime geçip gönderinizin uygun olup olmadığı bilgisini almalısınız. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri tarafımıza detaylıca verilmelidir.

İngiltere kargo

InterCo Uluslararası Kargo olarak İngiltere’ye kargo gönderimi ve alımı hizmeti vermekteyiz. InterCo İngiltere kargo hizmetleri arasında;

 • İngiltere Hava Kargo
 • İngiltere Acil Kargo
 • İngiltere Express Kargo
 • İngiltere Paket Gönderme
 • İngiltere Evrak Gönderme
 • İngiltere’ye Kargo
 • Türkiye’den gönderilerinizi İngiltere’ye göndermek ile ilgili detaylı bilgiyi almak için müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Not: İngiltere’ye kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün veya mal grubu İngiltere’ye kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

  Türkiye İngiltere Arası Kargo Fiyatları

  Türkiye’den İngiltere’ye kargo fiyatlarını göndereceğiniz kargonun ağırlık veya hacimsel boyutuna desi hacmine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu iki değerden hangisi daha yüksek ise o değere göre fiyatlandırma yapılır. Örneğin İngiltere’ye göndermek istediğiniz 1 kiloluk bir kargo için; İnterCo Express fiyatı 30 Euro ve tahmini teslimat süresi 1 gündür İnterEco şeklinde gönderim ise yaklaşık 16.5 Euro ve teslimat süresi ise 2-3 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Hızlı Teklİf Alın
  Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın.

  Basında Biz

  Hizmet Bölgelerimiz

  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco