Türkiye İspanya Arası Kargo

İspanya Kargo
İspanyaya Kargo Göndermek

Türkiye İspanya Arası Kargo Gönderimi

Bizler İnterCo Uluslararası Kargo olarak uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere sağlamaktayız. Bu ülkelerin içinde bir Güney Avrupa ülkesi olan İspanya da mevcuttur. Peki Türkiye- İspanya arası kargo, evrak gibi gönderimler nasıl sağlanır? Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.
İspanya ya da resmî adıyla İspanya Krallığı Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan ülkedir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık ile komşudur. Türkiye ile İspanya arası yaklaşık kuş uçumu olarak 4,500 kilometre mesafe vardır. 2020 yılı itibari ile nüfusu yaklaşık olarak 50 milyon olan İspanya’ da yaklaşık 2.000 Türk vatandaşı yaşamaktadır.
Türkiye’den İspanya’ya kargo gönderimi ve alımı için InterCo İspanya kargo hizmetimizin aşamaları ile birlikte bu yazımızda ele alacağız. İspanya kapsam ve mevzuat olarak Avrupa ülkelerine benzer yasalar taşımaktadır. En başında İspanya da zaten bir Shengen ülkesidir.

İspanya kargo hizmeti

Avrupa Birliği üyesi olan İspanya’ya Türkiye’den kargo gönderimi yapmak istiyorsanız uluslararası kargo hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Türkiye ve İspanya arası kargo gönderimleriniz için belli aşamaları bilmeniz gereklidir. Her kargo her ülkeye gönderilemediği gibi, her ülkenin de gümrük ve Ticaret Kanun Yasaları farklıdır.
İspanya kargo hizmetleri İspanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İspanya’ya yapılan yük, gönderi, ithalat ve ihracat ürünleri ile kargo gönderilerini kapsamaktadır. İspanya’ya deniz yolu, hava yolu ve kara yolu taşımacılığı ile kargo teslimatlarını gerçekleştirmektedir. InterCo uluslararası kargo hizmeti ile İspanya’ nın tüm bölgelerine kargo gönderimi ve alımını zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Bizler interco Uluslararası Kargo olarak 2003 yılından itibaren müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamızın meyvesi olarak binlerce başarılı teslimat sağlamış durumdayız.

Türkiye İspanya Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

 • İspanya Uçak Kargo
 • İspanya Hava Kargo
 • İspanya Acil Kargo
 • İspanya Express Kargo
 • İspanya Kargo Firmaları
 • İspanya Evrak Gönderme
 • İspanya Numune Gönderimi
 • Türkiye’den İspanya’ ya Kargo
 • İspanya’ ya Kargo Gönderim Süreci

  İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

  Türkiye İspanya Arası Kargo Fiyatları

  Yurtdışı kargo fiyatlarının hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da hacmi (desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı teslim edileceği belirlenmiş olur. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. Örneğin İspanya’yagöndermek istediğiniz 1 kiloluk bir kargo için; İnterCo Express fiyatı 29 Euro ve tahmini teslimat süresi 1-2 gün İnterEco şeklinde gönderim ise yaklaşık 16. Euro ve teslimat süresi ise 3-4 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen 70 kilogram ve üzeri paketleriniz için bizimle iletişime geçin.

  En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Hızlı Teklİf Alın
  Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın.

  Basında Biz

  Hizmet Bölgelerimiz

  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco