Ekonomik Yurtdışı Kargo

İnterCo Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızı ekonomik fiyatlar, güvenilir ve sorunsuz taşımacılık hizmeti ile taşımaktadır.

Uluslararası kargo fiyatları genellikle gümrük işlemleri, taşıma yapılacak ülkenin prosedürleri nedeniyle yurt içine göre daha farklı fiyatlarda olmaktadır. İnterCo Kargo olarak ekonomik yurtdışı kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin taşınması gerçekleştirmekteyiz. Ticari ürünleriniz ve/veya kişisel eşyalarınızın taşınması konusunda teslimat süresinin esnek olması ile fiyatlar daha ekonomik bir hal almaktadır.

Kargonuzun uluslararası bir şekilde işlem görmesi için express kargo veya ekonomik kargo olarak seçim yapabilirsiniz. Genellikle kişisel gönderimlerde, kargo gönderim süresi ticari kargolara göre daha az olduğu için İnterEco kargo seçeneği seçilmektedir. Ana sayfamızda bulunan “hızlı teklif alın” bölümünden sizler de kargo paketinizin ebatlarını ve teslim edileceği konumu belirterek ekonomik olarak kargonuzun tutarını öğrenebilirsiniz.

Ekonomik Yurtdışı Kargo Hizmetini; 

  • E-Ticaret firmaları,
  • Ürünlerini esnek teslimat süresi ile göndermek isteyen ticaret firmaları,
  • Kişisel eşya taşıtmak isteyen kişiler tercih edebilir.

Ekonomik Yurtdışı Kargo Hizmetimizde; 

  • Havayolu,
  • Karayolu,
  • Denizyolu ile taşıma seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bu seçenekler gönderinin götürüleceği ülkenin uzaklığına, gönderinin boyutuna bağlı olarak seçilmektedir.

Ekonomik yurtdışı kargo hizmeti İnterCo bünyesinde İnterECO olarak tanımlanmıştır. Ekonomik yurtdışı kargo hizmetini 100'den fazla ülkeye gönderim yaparken kullanabilirsiniz.

Ekonomik yurtdışı kargoya örnek vermek gerekirse; Almanya'ya göndereceğiniz 60*40*40 ebatlarında ki bir transport kolisin tahmini teslimat süresi 2-3 olacağı gibi ücretide %30 daha uygun olacaktır.

Esnek teslimat süresi ile kargonuzun veya gönderilerinizin uluslararası teslimatının yapılmasını istiyorsanız ekonomik yurtdışı kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco