Blog

uluslararasi-kargo-fiyatlari
Uluslararası Kargo

Uluslararası Kargo Fiyatları

admin avatar
27/12/2020

Uluslararası kargo taşımacılığında sektörde 2003’ten beri hizmet veren InterCo firması olarak piyasadaki en uygun fiyatlar ile çalışıyoruz. Uluslararası kargo sektöründe günümüz koşullarında hizmet sürecini sorunsuz bir şekilde yürüten kargo firması sayısı oldukça azdır. Yüksek fiyatlar, verilen tarihlerde kargoların iletilmemesi, kargoların taşıma esnasında zarar görmesi gibi nedenlerden dolayı müşteriler hem maddi hem de manevi zarara uğramaktadır. Kargo hizmeti verirken firmaların belli başlı kriterlere sahip olması gerekir. Aksi takdirde aldığınız hizmet kalitesiz, sizi zarara uğratan bir süreçten ibaret olacaktır.

Uluslararası Kargo Fiyatları

Yurtiçi kargo fiyatlarına göre yurtdışı kargo fiyatları daha farklı prosedürlere sahip olarak artış ya da azalış gösterebilmektedir. Yurtdışına gönderilen kargolarda gümrük vergisi, gidecek ülkenin istediği evraklar gibi prosedürlerden dolayı fiyat politikası değişebilmektedir. Kargo gönderilecek ülkenin uzaklığı, kargonun hangi ulaşım yolu ile gönderileceği, kargonun miktarı gibi kriterlerde fiyatı etkileyebilmektedir. Özellikle Express kargo seçeneklerinde hızlı teslimat yapıldığı için fiyatlar da değişmektedir. Yapılacak olan kargonun adresinizden alınıp teslim alan adresine ulaştırılması, teslim edilecek ülke ile olan gümrük anlaşmaları da fiyat politikasını etkilemektedir.
Uluslararası Kargo Fiyatları Prosedürleri Yurtdışına kargo gönderme veya kargo alma fiyatları belli kriterlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Başka bir ülkeye kargo gönderirken ne kadar fiyat çıkacağı aşağıdaki kriterlere bağlı olarak değişmektedir.

  • Kargonun miktarı (kilogram cinsinden),
  • Kargonun kapladığı alan (metreküp cinsinden),
  • Kargonun gönderileceği ülke,
  • Kargonun gönderileceği ülkeye hangi ulaşım yolundan gideceği (kara, hava, deniz),
  • Kargonun Express mi yoksa normal süre zarfında mı gönderileceği fiyatı etkilemektedir.

InterCo Uluslararası Kargo Fiyatları Sektörde 2003 yılından beri hizmet veren ve sektörü daha iyi yerlere getirmeyi amaç edinen InterCo firması olarak uygun fiyatlar ile uluslararası kargolarınızı taşıma hizmeti veriyoruz. Fiyat politikamızda sorunsuz, hızlı hizmet yanında uygun fiyatlar ile çalışıyoruz. Uluslararası kargo fiyatları olarak yukarıda bahsettiğimiz prosedür kriterlerinizi baz alarak çalışmaktayız. Fiyat politikamız hakkında kesin bilgi sahibi olabilmeniz için bize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşıp göndereceğiniz kargonun miktar, adet, cinsi, hangi ülkeye gideceği, ne zaman teslim edilmesi gerektiğini belirtmeniz gerekmektedir.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco