Türkiye Danimarka Arası Kargo

Danimarka Kargo
Danimarka’ya Kargo

Danimarka Kargo

Danimarka veya resmî adıyla Danimarka Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinavya bölgesinde, başkenti Kopenhag olan ülke. Anayasal bir monarşi ile yönetilmekte olan Danimarka'nın, başbakanı Mette Frederiksen'dir. Grönland ve Faroe Adaları, Danimarka'ya bağlı özerk bölgelerdir. Türkiye Danimarka arası kuş uçumu olarak yaklaşık 3,500 kilometre mesafe vardır. 2020 yılı itibari ile nüfusu 6 milyon civarında olan Danimarka’ da yaklaşık 29.000 adet Türk vatandaşı yaşamaktadır.
Bizler İnterCo uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere sağlamaktayız. Bu ülkelerin arasında bir Kuzey Avrupa ülkesi olan Danimarka da yer almaktadır. Peki Türkiye- Danimarka arası kargo, evrak gibi gönderimler nasıl sağlanır? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Türkiye Danimarka Arası Kargo Süreci

Danimarka Shengen ülkeleri kapsamındadır. Avrupa Birliği üyesi olan Danimarka’ya Türkiye’den kargo gönderimi yapmak istiyorsanız uluslararası kargo hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Türkiye ve Danimarka arası kargo gönderimleriniz için belli aşamaları bilmeniz gereklidir. Her kargo her ülkeye gönderilemediği gibi, her ülkenin de gümrük ve Ticaret Kanun Yasaları farklıdır. Danimarka Shengen gümrük ilkelerine göre kargo gönderim ve alımlarda işlem yapmaktadır. Kargonun hangi ulaşım yolu ile gönderileceği kargonuzun cinsine, ağırlığına ve gönderilecek ülkenin uzaklığına bağlı olarak belirlenmektedir.
Firmamızdan Danimarka kargo hizmeti alarak yasal olan tüm üretimlerinizi hiçbir aksaklık yaşanmadan alıcısına gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ihraç etmek durumunda olduğunuz her tür ürünü (gıda, tehlikeli madde, tekstil, vb.), eşyayı, makineyi ya da iş birlikçinize ulaşması gereken evrak, fatura vb. çeşitli gönderiyi Danimarka kargo hizmetiyle transfer etmeniz mümkündür. Danimarka kargo hizmetimizle kurumların yanı sıra tüm bireyler de koli, hediye paketi, spor eşyası vb. kargolarını taşıtabilirler.

Danimarka kargo hizmeti

Kargolar ister kurum ister bireylerce gönderilecek olsun, hepsine aynı özeni gösteriyor; süreci tüm müşterilerimiz için aynı titizlikle yönetiyoruz. Değerli ve hassas eşyalarınızı ya da evcil hayvan ve cenazelerinizi de Danimarka kargo hizmetimizi alarak ilgili alıcılarına güvenle ulaştırabilirsiniz. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

Türkiye Danimarka Arası Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

 • Danimarka Uçak Kargo
 • Danimarka Hava Kargo
 • Danimarka Acil Kargo
 • Danimarka Express Kargo
 • Danimarka Kargo Firmaları
 • Danimarka Evrak Gönderme
 • Danimarka Numune Gönderimi
 • Türkiye’den Danimarka’ ya Kargo
 • Danimarka adresten adrese kargo hizmeti

  Türkiye Danimarka Arası Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

  Yurt dışına kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel ağırlığıdır. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. Örneğin İngiltere’ye göndermek istediğiniz 1 kiloluk bir kargo için;
  İnterCo Express fiyatı 32 Euro ve tahmini teslimat süresi 1- 2 gündür İnterEco şeklinde gönderim ise yaklaşık 16 Euro ve teslimat süresi ise 3-4 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Hızlı Teklİf Alın
  Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın.

  Basında Biz

  Hizmet Bölgelerimiz

  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco
  Interco