Sanat Eseri Kargo

InterCo Kargo olarak değerli, antika olan sanat eserlerinin dünyanın her yerine güvenle, zarar gelmeden, uygun fiyatlarla taşınması için hizmet vermekteyiz.

Sanat eseri kargosu taşımak diğer taşımacılık alanlarından farklıdır. Çünkü sanat eserlerinin değeri daha büyüktür ve bu eserlere en ufak zarar gelmeden taşımak gerekir. Sanat eserlerini başka ülkelere sergi amacıyla götürmek isteyen firma, kişi veya kuruluşlar için büyük bit titizlik ile hizmet vermekteyiz.

Taşınacak sanat eseri kargosunun ilk olarak paketlenme detayı ile ilgilenmekteyiz. Paketlenmesi düzgün yapılmayan bir sanat eserinin taşınma esnasında başına gelecek zararlar da oldukça yüksek ihtimaldir. Yıllardır verdiğimiz profesyonel hizmet ve geniş taşımacılık ağımız sayesinde kargosu yapılacak olan sanat eserlerinizin dünyanın her yerine giriş ve çıkış hizmetini büyük bir özenle yapmaktayız.

Sanat eseri kargosunda uzman ve yenilikçi paketleme, taşıma hizmetlerimiz ile çalışmaktayız. Kargosu yapılacak sanat eserlerinizi bulunduğu yerden alıp ilk olarak paketleyip daha sonra araca yerleştirerek kargo işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Sanat eseri kargosu taşırken gerekli kargo aracının seçimi, kargonun ne zaman sürede teslim edileceği bilgisini müşterilere kesin olarak verebilmemiz için bazı bilgilere ihtiyaç duyarız. Bu bilgiler kargosu yapılacak sanat eserinin miktarını, hangi ülkeye ne zaman gitmesi gerektiği gibi konulardır. Bu konulara bağlı olarak en hızlı şekilde sanat eseri kargolarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Her yükünüz gibi sanat eseri taşınması konusunda da İnterCo Kargo sizlerin yüküne ortak olmaktadır. Bizimle iletişime geçerek sanat eserinizin gerek yurtiçi gerek yurtdışı olmak üzere Dünya’nın dört bir tarafına taşınmasında sizlere yardımcı olabiliyor durumdayız. Tabii ki sanat eseri taşımacılığı normal bir taşıma faaliyetine göre daha fazla uzmanlık, dikkat ve titizlik gerektiriyor. Sektörde binlerce başarılı teslimatı olan İnterCo olarak sanat eseri sınıfında ki gönderileriniz ile de profesyonel bir şekilde ilgileniyoruz ve teslimat konumuna güvenli bir şekilde gönderim sağlıyoruz.

Sanat eserlerinizi kargoculuk alanında yaptığımız hizmet ile yüksek standartlarda, özel ambalaj malzemeleri ve kargoya özel araçlarımız ile yapmaktayız. Sanat ederi kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco