Adresten Adrese Kurye

InterCo adresten adrese kurye hizmeti ile gün içerisinde tüm gönderilerinizi kuryemiz adresinizden alıp gideceği adrese teslim etmektedir.

Gün içerisinde hemen göndermeniz gereken kargolarınız olduğunda ve bu kargoyu şubeye götürmek için zamanınız olmadığında InterCo adresten adrese kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sayede siz şubeye gitmeden kuryemiz adresinize gelip kargosu yapılması gereken ürünü alır ve direk olarak gideceği adrese götürür.

Adresten adrese kurye hizmetimiz aynı il içerisinde yapmanız gereken gönderiler için mevcuttur. Moto kuryelerimiz aynı gün içerisinden adresinizden teslim aldığı kargoyu teslim edilmesi gereken adrese hızlı ve sorunsuz bir şekilde iletmektedir.

Adresten adrese kurye hizmetinde iş günlerinde saat 14:00’a kadar hafta sonu ise sabah 10:30 saatine kadar bizi arayıp kurye talebinde bulunmanız gereklidir. Aksi takdirde kuryeler aynı gün içerisinde hizmet yoğunluğuna bağlı olarak gönderilerinizi istediğiniz adrese iletemeyebilir.

Kargo görevlisi kuryemiz adresinize gelip gönderisi yapılacak kargoyu teslim aldıktan sonra size Ambar Tesellüm Fişi bırakarak diğer adrese doğru yola çıkar. İsterseniz kargoyu alıcak kişinin iletişim bilgilerini kuryeye verebilirsiniz. Bu sayede öncesinde kargo geleceğe dair bilgiler gönderilebilir.

Adresten Adrese Kurye Hizmeti;

  • Hava koşullarına,
  • Teslimat yapılacak bölgenin trafik durumuna,
  • Eğer kargonun geri dönüşü olacak ise dönüş işlemlerine bağlı olarak hızı değişkenllik göstermektedir.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco