İnterCo olarak uluslararası kargo işlemlerinizi sorunsuz şekilde en iyi fiyatlar ile yapıyoruz. Uluslararası kargo hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Elinizde bulunan herhangi bir ürünü, eşyayı, mobilyayı başka bir ülkeye göndermek prosedürleri bilmediğiniz zaman oldukça zorlu bir süreç olabilir. Ülkeler arası gümrük şartları, kargosu yapılacak ürünün çeşidi, ürünün büyüklüğü gibi durumlar sürecin en önemli kısımlarıdır. Zorlu bir süreç olan uluslararası kargo işlemlerinizde tüm süreci aşamalı olarak güvenilir, uygun fiyatlar ve kısa zamanda teslimat hizmetimiz ile yapmaktayız.

Uluslararası kargo yapılacak eşyanın paketlenmesi oldukça önemli bir aşamadır. Şunu unutmamalısınız ki kargosu yapılacak bir ürün düzgün paketlenmediği takdirde gideceği yere düzgün ve sağlam bir şekilde ulaşamayacaktır. Karayolu ile kargo yapılacak ise paketleme kısmı daha dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Karayolu taşımacılığında sarsılma gibi durumlar daha fazla olduğu için kargonun güvenli bir şekilde paketlenip araç içine sarsılmayacak şekilde yerleştirilmelidir.

İnterCo ile yurt dışına göndereceğiniz kargo, paket, evrak ve diğer eşyalarınız en kısa zamanda güvenli bir şekilde istediğiniz yere teslim edilecektir. İnterCo olarak size özel servislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

  • Ekspress Servis
  • Ekonomik Servis
  • İthalat servisi
  • Doküman Taşımacılığı
  • Paket Taşımacılığı
  • Proforma Hazırlama hizmetlerimizden yararlanmak için bize iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri

0850 520 0 868

bilgi@interco.com.tr