Perakende Kargo

InterCo perakende kargo hizmeti sayesinde üretimi yapılan perakende ürün grubunun mağazalara ulaştırılması işlemi yapılmaktadır.

Özellikle zincir mağazalarda ürün teşhir eden üretici veya ithalatçı firmaların kendi veya anlaşmalı oldukları mağazaları ürünlerinin gönderilmesi için perakende kargo hizmeti vermekteyiz. Perakende kargo hizmeti sayesinde yurtiçi ve yurtdışına gidecek olan perakende ürünler sorunsuz bir şekilde bozulmalara uğramadan uygun ortam koşullarında taşınıp teslim edilmektedir.

InterCo perakende hizmeti sayesinde perakende mağazaların mal kabullerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle oluşturulan randevu sistemli kargolar için sunulan hizmet, kargoların kabulü sırasında yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırıyor.

InterCo perakende kargo hizmetinde ortaya çıkabilecek ürünlerin kabul görmemesi gibi sıkıntılı durumlarda hızlı bir şekilde göndericiyle iletişim kuran uzman personelimiz kargo kabulünü hızlandırıyor ve iade ürünlerin kısa sürede mağazadan alınarak adreslerine sevk edilmesini sağlamaktadır.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco