Hava Kargo

InterCo Kargo hava kargo hizmeti kargosu yapılacak ürünler ve ya zati eşyaların ağırlığının 30 KG/Desi* geçmemesi durumunda verilen hızlı bir hizmet çeşididir. 

InterCo Kargo olarak geniş acente ağımız birçok ülke ile yaptığımız uluslararası iş ortaklıklarımız ile tüm dünyaya hava yolu kargo hizmeti sunmaktayız.

Hava kargo taşımacılığı günümüzde neredeyse her konuda şartla hızlı hareket etmemizi gerektirdiği için gittikçe talep ve önem kazanmıştır. İnterCo Uluslararası Kargo olarak da çağın gerekliliklerine uymakta ve bu alanda da siz değerli müşterilerine kaliteli ve uzman bir kadro eşliğinde hizmet sunmaktadır. Taşınmasını istediğiniz tüm gönderileriniz, hava kargo taşımacılığı hizmeti sunan İnterCo güvencesi ile hızlı, ekonomik ve uygun bir şekilde dünya çapında istediğiniz teslim noktasına gönderilmektedir. Hava kargo hizmetinden yararlanmak için deneyimli çalışanlarımız ile iletişime geçerek firmamız aracılığıyla göndermek istediğiniz paket, evrak, numune gibi gönderilerinizin taşınabilirliği ve özel durum içeren bir özelliğe sahip olup olmadığı hakkında bilgilenmeniz gerekmektedir.

InterCo Ticari ürün ve Kişisel Eşyalarınızı;

  • Önceden  planlanan zamanda,
  • Hızlı teslimat yöntemleriyle,
  • piyasadaki en uygun fiyat garantisiyle,
  • Sigortalı taşımacılık ile istediğiniz ülkeye ulaştırmaktayız.

InterCo Kargo Olarak; 

  • Zati eşya taşımalarında,
  • Hediye gönderimlerinde,
  • E-Ticaret yapan firmalarda,
  • Mikro ihracatçılara kadar uzanan geniş bir müşteri ağı ile her geçen gün büyüyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

InterCo diğer kargo taşımacılık alanlarında olduğu gibi hava kargo taşımacılığında da yıllardır Türkiye’nin önde gelen yerli sermayelerindendir.

Hava kargo gönderilerinizi hesaplamak için *Desi=enxboyxyükseklik/5000 formülünü kullanabilirsiniz.

Örneğin 60*40*40 ebatlarında ki bir taşıma kolisinin (60x40x40)/5000 = 19.2 Desi'dir.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco