Teknoloji Kargo

InterCo teknoloji kargo hizmeti ile 70 kilograma kadar olan teknolojik ürünlerinizin veya teknolojik ürün parçalarınızın kargosunu yaptırabilirsiniz.

Teknolojik kargo hassas kargolar arasında yer almaktadır. Teknolojik ürünlerin kargosu yapılırken dikkatli olunması gerekir. Her bir ürününün ya da her bir teknolojik parçanın dayanıklı ve uygun paketler ile paketlenip kargosunun yapılması gerekir. Aksi takdirde teknolojik ürün veya parçalara zarar gelmesi kaçınılmazdır.

Teknolojik ürünlerin kargosu yapılırken paketleme ve kargonun taşınacağı aracın özel olması gerekir. Paketlemede de özellikle içerisinde hava bulunan şişme poşetler kullanılmalıdır. Bu herhangi bir darbeye karşı teknolojik ürünleri korumaktadır.

Teknoloji Kargo Hizmetimizin Detayları;

  • Teknolojik ürünlerin taşınmadan önce paketlenmesi yapılır. Paketlenme ürünün özelliklerine ve boyutlarına göre özel olarak yapılmaktadır.
  • Hava yastığı ambalajları ile teknolojik ürünler paketlenir. Bu sayede herhangi bir riske karşı teknolojik ürünü hava yastığı ambalajları korur.
  • Teknolojik ürünlerin taşındığı kargo aracının bölmeli olması gerekir. Bölmeli ve korumalı araçlarda taşınan teknolojik ürünler sarsılma, düşme gibi risklerden de korunur.

Teknoloji kargo hizmetimizi almak ve daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için bize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco