Türkiye Hollanda Arası Kargo

Almanya Kargo
Hollandaya kargo göndermek

Hollandaya kargo

Hollanda, Hollanda Krallığı'nı meydana getiren dört ülkeden en büyüğü. Topraklarının büyük kısmı Batı Avrupa'da olup Karayipler'de üç adası bulunmaktadır. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Hollanda'nın Rotterdam kenti, Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir.
Türkiye Hollanda arası yaklaşık olarak 3 bin 500 kilometredir. 2021 yılına göre Hollanda nüfusu yaklaşık 18 milyona ulaşmıştır ve bu nüfusun yaklaşık 400,000 kadarını Türk vatandaşları oluşturmaktadır. Hollanda – Türkiye arasında kargo gönderimi yapmak ve almak için InterCo Uluslararası Kargo hizmetinden yaralanabilirsiniz. Hizmet detaylarını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Hollanda adresten adrese kargo hizmeti

Yaklaşık 400.000 - 450.000 dolaylarında göçmen Türk nüfusunun olması nedeni ile Türkiye Hollanda arası kargo hacmi de kaçınılmaz derecede artmıştır. Bu verilere dayanarak Türkiye’den Hollanda’ya ve Hollanda’dan Türkiye’ye kargo hacmi önümüzde ki yıllarda da artacaktır.
Hollanda’da yaşayan Türk nüfusu ve her geçen gün giden Türk sayısı oldukça fazladır. Hollanda özgürlükleri ile bilinen bir ülkedir. Ülkenin ekonomik geliri, yaşam koşulları ve insan hakları oldukça iyidir. Avrupa ülkelerinden biri olan Hollanda gümrük mevzuatında Avrupa gümrük mevzuatına bağlı olarak işlem yapmaktadır. Hollanda ve Türkiye arası kargo gönderimi – alımı belli aşamalarda belli mevzuatlar çerçevesinde yapılmaktadır.
Dışişleri Bakanlığı verilerine göre Türkiye’nin Hollanda ile 2016 yılına göre ticaret hacmi, bir önceki yıla oranla %8,5 oranında artarak 6 milyar 590 milyon dolara ulaşmıştır. İhracat ve ithalat oranları ise birbirine oldukça yakındır. Türkiye’nin Hollanda’ya ihracatı 3 milyar 589 milyon dolar, ithalatı ise 3 milyar dolardır.

Hollanda kargo hizmeti

Hollanda Kargo İşlemlerimi Nasıl Yapabilirim? 2003 yılından beri özveri ile uluslararası kargo faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sizler de ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için www.interco.com.tr web sitemizi ziyaret ederek saniyeler içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya fikir sahibi olabilirsiniz. Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra Hollanda’ya numunelerinizi veya dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Hollanda yurtdışı kargo gönderilerinde risk ve zaman çok önemlidir.
İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Uzman ekibimiz tarafından paketlemeniz kontrol edildikten sonra eğer bir sorun var ise basınca ve taşınmaya dayanıklı olarak paketiniz tekrar uygun hale getirilir. Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere sizin için uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir.
Kargonuz teslim alındıktan sonra size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

Hollanda kargo gönderme aşamaları

Türkiye - Hollanda Kargo Fiyatları Nedir?

Hollanda’ya kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ham ağırlığıdır. İkincisi ise en-boy-yükseklik cinsinde yani desi olarak hacimsel ağırlığıdır. Bu değerlerden hangisi yüksek ise o değer üzerinden işlem yapılır. Örneğin Hollanda’ya göndermek istediğiniz 1 kilogramlık bir koli için;
İnterCo Express fiyatı 30 Euro ve tahmini teslimat süresi 1 gündür İnterEco şeklinde gönderim ise yaklaşık 16.5 Euro ve teslimat süresi ise 2-3 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklİf Alın
Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco