E-Ticaret Kargo

InterCO e-ticaret kargo hizmeti ile web sitelerinden online olarak yapılan alışverişlerin müşterilere teslim edilmesi gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde artık çoğu kişi alışveriş işlemlerini mağazaya gitmek yerine online alışveriş imkanı sunan web siteler aracılığı ile yapmaktadır. Her geçen gün talebi ve kullanımı artan artan e-ticaret sektörü ile birlikte kargo ihtiyacı da artmaktadır. E- Ticaret kargo entegrasyonlarımız ile online alışveriş sitelerinin müşterilerine özel kargo hizmeti vermekteyiz.

Düzenli olarak belirli bir e-ticaret platformundan satış işlemi yapıyorsanız ve haftalık, aylık, yıllık periyotlarda belli bir hacme sahip bir firmaysanız göndereceğiniz her ürün için kaçınılmaz olan bir kargo ücretini ödemeyi göze almalısınız. Bu da doğal olarak ürün başına maliyetinizin artması demek ve çok düz bir bakış açısı ile karlılığınızın düşmesi demektir. Bu hususta ise iyi bir kargo firması ile anlaşmak ticaretinizin kalitesi ile doğru orantılıdır. Kargo anlaşması yapmadığınız zaman, ödeyeceğiniz bu ücretler daha yüksek olacağı için maliyetleriniz de doğal olarak artmış olur. Ancak kargo anlaşmanız olduğunda her bir gönderiyi daha uygun fiyatlarla gönderme şansınız olur. Bu noktada 2003 yılından beri sizlere güvenli, hızlı ve istikrarlı hizmet sunan İnterCo Kargo olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. 2021 yılında da çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

E- Ticaret Kargo Hizmeti Sayesinde Firmalara ve Müşterilere; 

  • Kargosu veya taşıması yapılacak ürünlerin ödemesinin kapıda yapılması,
  • Ödemesi kapıda alınan ücretin ilgili firmaya iletilmesi,
  • Faturalandırma hizmetleri,
  • Aynı gün kargo,
  • Hızlı kargo fırsatları sunmaktayız.

E- ticaret online alışveriş yapan firmalar InterCo E-ticaret kargo hizmetini almak için kurye çağırıp aynı gün içerisinde teslimatın yapılmasını sağlayabilir. E- ticaret kargo hizmeti almak ve hizmet ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bize çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

E-Ticaret hakkında bilmeniz gerekenler
Uluslarası Kargo Gönderimi Hakkında Bilgilendirme
Yurtdışına kargo gönderirken dikkat edilmesi gerekenler
Uluslarası Kargo Fiyatları

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco