Blog

alibaba kargo
Uluslararası Kargo

Alibaba Kargo

admin avatar
19/12/2020

Alibaba kargo Türkiye gönderimleri, online yabancı site alımlarında kargo süreci nasıl işler içeriğimizden tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

Dünyanın en büyük E-ticaret şirketlerinden biri olan Alibaba, dünya çapında verdiği hizmet ile biliniyor. Şirket tarafından ülkemize gerçekleştirilecek gönderimlerde farklı kargo firmaları bu işlemleri yerine getirmektedir.

Firmamız, dünyanın en önde gelen E-ticaret siteleri ile birlikte yürüttüğü çalışmaları ile her zaman kendisini tercih eden müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinden Türkiye’ye, Türkiye’den de dünyanın onlarca ülkesine uzun zamandır güvenle yaptığımız kargo taşımacılığı, müşterilerimizin her dönemde beğenisini kazanmış ve tercih edilme sebebimiz olmuştur.

Dünya çapında sunduğumuz hızlı kargo hizmeti her türden ürünün adresine güvenle ulaşmasını sağlar. Ürünün taşıma aşamasındaki her sürecin online takip ekranlarından takip edilmesi de müşterilerin kargolarının güvenliği konusunda endişelerini ortadan kaldırıyor. Ürünün gittiği adreste alıcısının bulamamsı durumunda ise çalışanlarımız tarafından alıcının kapısına not bırakılarak ürünün akıbeti hakkında hem göndericiye hem de alıcıya bilgi veriliyor.

Ayrıca önde gelen pek çok E-ticaret firması ile bulunan anlaşmalarımız sayesinde tarafımızdan müşterilerimize en uygun fiyat garantisi veriliyor. Önceden belirlenmiş kargo fiyatı ve KDV tutarı dışında müşterilerimize fazladan hiçbir ücret sürpriz olarak çıkartılmıyor. Kargonun her aşamasında gerek telefon numaralarından irtibat sağlanarak gerekse de SMS yolu ile haber verilerek kişilerin ürünlerin durumu hakkında sürekli olarak bilgi sahibi olunması amaçlanıyor. Daha fazla detay için telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşarak bilgi alınması tüm müşterilerimiz için daha sağlıklı bir gönderi aşaması geçirilmesi adına fayda sağlamaktadır.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco