Tekstil Kargo

InterCo ile dünyanın her yerine ihracatını yaptığınız veya birine göndermek istediğiniz tekstil ürünlerini tekstil kargo hizmeti ile kolayca ulaştırabilirsiniz.

Türkiye’de üretim yapan tekstil firmaları genellikle ürünlerini dışarıya ihraç eder. İhraç etme aşamalarında gümrük kısmında çok fazla sorun çıktığı için profesyonel yardım almak gerekir. Gümrük prosedürleri ve vergisi nedeniyle mutlaka bir firmadan hizmet almanız gerekir. InterCo tekstil kargo hizmeti ile ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde gümrük ve vergi aşamalarının hepsinin tamamlayarak kargoluyor.

Tekstil Kargo uzmanlık isteyen bir kargo çeşididir. Parsiyel taşımacılığa ve gümrükleme prosedürlerine hakim olmayan firmalar tekstil kargolarızın gönderimini yapamaz. InterCo 1997’den bu yana tekstil ve diğer kargo hizmetlerinde sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz.

InterCo Tekstil Kargo Hizmeti Detayları;

  • Tüm tekstil ürünleriniz ilk olarak paketlenir. Paketlemenin tekstil ürünlerine uygun olarak yapılması gerekir. aksi takdirde ürünler bozulabilir.
  • Kargosu yapılacak tekstil ürünleri için gideceği ülkeye ait gümrük evrakları ve prosedürleri tamamlanır.
  • Ülkenin uzaklığına göre karayolu, denizyolu veya havayolu seçeneklerinden biri seçilir.
  • Tüm süreç aşamalı olarak takip edilir ve anlık olarak müşteriye bilgilendirmeler yapılır.

InterCo tekstil kargo hizmetini almak ve hizmet hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için bize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco