Blog

Alibaba Kargo Firmaları
Uluslararası Kargo

Alibaba Kargo Firmaları

admin avatar
02/01/2021

Çin'den ithalat yaparken Alibaba, ürün ve nakliye için güvenilir bir kaynaktır. Alibaba'da kargonuza göre çeşitli hizmetler sunacak uluslararası nakliye şirketleri bulunmaktadır. Bu yazıda, Alibaba'daki en iyi 5 uluslararası nakliye şirketi hakkında her şeyi okuyabilirsiniz.

1. Shenzhen Xiangfeiyang International Freight Forwarder Co., Ltd.

Uluslararası lojistik şirketi Shenzhen FLY ilk olarak 2014 yılında kuruldu ve genel merkezi Shenzhen'de bulunuyor. İhracat limanları arasında Shenzhen, HongKong, Guangzhou, Şangay, Yiwu, Fujian, Qingdao ve daha fazlası bulunmaktadır. Ana Hizmetler arasında Ekspres Kapıdan Kapıya servis bulunur, ekspres kargo DHL, UPS, FedEx ve TNT'den yararlanır. Alibaba listesindeki en büyük kargo firmaları arasında teslim süresi 3-4 gündür. Hava taşımacılığı, FOB portu, DDU ve DDP kapıdan kapıya hizmetleri sağlayabilir. Son olarak, DDP hizmetinin Çin'den ABD'ye veya Avrupa'ya yaklaşık 8 ila 10 güne ihtiyacı var.

2. Seabay Uluslararası Yük Taşımacılığı Ltd.

Seabay International Freight Forwarding Ltd., Guangdong, Çin merkezli bir Çin nakliye firmasıdır. Bu şirket, P.R.C. Ticaret Bakanlığı, Haberleşme Bakanlığı ve Gümrük Genel İdaresi tarafından yetkilendirilen SGS tarafından denetlenmektedir. Seabay aynı zamanda World Cargo Alliance'ın kurucu üyesidir ve Alibaba'daki ilk lojistik hizmet sağlayıcısıdır. Seabay, hava taşımacılığı, denizyolu, demiryolu, gümrükleme ve kurye hizmetleri vermektedir. Ayrıca, müşterilerin bir araya getirilmesi, daha az konteyner yükleme hizmeti, nakliye, kalite kontrol, sevkiyat öncesi inceleme, aktarma yükleme, DDU ve DDP hizmetleri dahil olmak üzere FOB ürünlerinizin taşınması hakkında harika bilgiler sağlarlar.

3. Shenzhen Honor Ocean Shipping Co., Ltd.

Alibaba'daki ilk 5 uluslararası nakliye şirketi arasında 3 numara, Honor Ocean Shipping Co., Ltd.'dir. Ayrıca, bu şirket Shenzhen Çin'deki genel merkezi ile profesyonel bir uluslararası nakliye şirketidir. Bu şirket, Avrupa'ya kapıdan kapıya nakliye hizmeti vermektedir (gümrüklü kapıdan kapıya). Fiyat ucuz, ancak hizmetler güvenli ve kullanışlıdır. Ayrıca Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malezya, Singapur, Pakistan, Dubai, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Katar, hava, deniz veya demiryoluyla Kapıdan Kapıya Hizmet sunuyorlar. Ayrıca ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Polonya, Kanada'ya FBA gönderimi sağlıyorlar.

4. Shenzhen Wingspeed International Forwarding Co., Ltd.

Çin'in Guangdong şehrinde bulunan Wingspeed International Freight Forwarding Ltd., Alibaba'nın en eski uluslararası Lojistik hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Buna ek olarak, bu şirket SGS yerinde denetlenmiş ve Ticaret Bakanlığı, İletişim Bakanlığı, P.R.C. Gümrük Genel İdaresi tarafından onaylanmıştır. Wingspeed, güçlü yerel kaynaklar ve ağ ile nakliye hizmeti sunmaktadır. Alibaba'daki en iyi nakliye şirketleri listesinde yer alan bu şirket, doğrudan taşıyıcılardan hava taşımacılığı ve deniz taşımacılığı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda PRC bünyesinde gümrük müşavirliği, yurtiçi nakliye ve depo hizmetleri de yapabiliyor.

5. Cooperate Lojistik Co., Ltd.

Son olarak, Alibaba'daki en önemli uluslararası nakliye şirketleri arasında Cooperate Logistics Co., Ltd. vardır. Bu şirketin sahipleri onu Guangdong, Çin'de kurdu. Co-lojistik Co., Ltd. bir "Sınıf A" nakliye firması, World Cargo Alliance üyesidir ve Novcc. Bu şirket, P.R. Çin Ticaret Bakanlığı tarafından uluslararası deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini yürütmek üzere yetkilendirilmiştir. CO-Logistics, Çin'de e-ticaret lojistiği, hava ve deniz taşımacılığı, ekspres, depolama, dağıtım merkezi (DC) yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve iç nakliye hizmeti konularında hizmetler sunmaktadır.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco