Blog

Antalya Yurtdışı Kargo
Uluslararası Kargo

Antalya Yurtdışı Kargo

admin avatar
11/01/2021

Antalya Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2018 sonu itibarıyla İl Nüfusu: 2.426.356'dır. İlin yüzölçümü 20.177 km²'dir. İlde km²'ye 115 kişi düşmektedir. 19 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır. 2020 yılı sonu verilerine göre Antalya’ da bir yıllık ithalat ihracat hacmi yaklaşık 2 milyar dolar düzeyindedir. Bu rakamdan da anlaşılacağı gibi Antalya yurt dışı giriş ve çıkışı oldukça fazla olan bir liman kentimizdir. Biz İnterco firması olarak 190 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan InterCo, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Yurtdışı kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen InterCo, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir. Türkiye’nin birçok şehrinde özveri ile çalışan uzman ekibimiz Antalya şehrinde de sizlerin yüküne ortak olmayı hedeflemiştir.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süreci

İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Uzman ekibimiz tarafından paketlemeniz kontrol edildikten sonra eğer bir sorun var ise basınca ve taşınmaya dayanıklı olarak paketiniz tekrar uygun hale getirilir. Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

Yurtdışına Kargo ile Neler Gönderilmez?

• Bozulabilecek biyolojik maddeler ve radyoaktif maddeler.
• Afyon, morfin, kokain ve esrar gibi uyuşturucu maddeler.
• Canlı, cansız hayvanlar.
• Üzerinde genel ahlak kurallarına aykırı veya güvenliği bozucu ve bir suç işlenmesini teşvik edici işaret, resim ve yazılar taşıyan posta gönderileri.
• İlgili mevzuat ile alınması, satılması, taşınması veya elden ele geçmesi yasak edilen her türlü madde.
• Para, çek, senet vb. kıymetli evrak ile altın, gümüş gibi değerli taşlar ve ziynet eşyaları.
• Kısa sürede bozulabilecek; et, tavuk, balık, bağırsak, ham deri, mutfak yağları ve yumurta, sıvı deterjan, makine yağları, plastik ve yağlı boyalar.
• İnce ambalaj içinde ağır, sivri, ambalajı yırtabilecek maddeler.
• Mermi, boş kovan, tabanca, av tüfekleri, her türlü havalı ve ateşli silah.
InterCo, 2003’de başladığı şehir içi ve uluslararası kargo faaliyetlerine; depolama, gümrükleme, paketleme, endüstriyel kargo, evcil hayvan nakli hizmetlerini de ekleyerek Türkiye’nin kargo hizmetleri alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, kişiye özel kargo çözümleri, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren InterCo müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderi Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Yurt dışına kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel ağırlığıdır. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. www.interco.com.tr adresimizi ziyaret edip “hızlı teklif alın” sekmesinden kolayca ortalama kargo fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco