Blog

Türkiye Belçika Kargo
Uluslararası Kargo

Türkiye Belçika Arası Kargo Gönderimi

admin avatar
09/01/2021

Resmi adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa’da bulunmakla birlikte Avrupa Birliği ve NATO’ya üye bir devlettir. Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda ile sınır komşusu olan Belçika 4 Ekim 1830 yılında kurulmuştur. 27 Temmuz 1831 tarihinde de bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin yönetim biçimi, Federal anayasal monarşi, parlamenter sistem ve Anayasal monarşidir. Üç farklı yönetim şeklini içinde barındıran bu sistem genel hatlarıyla Kral ve başbakandan oluşmaktadır. Toplam yüzölçümü 30.528 km² olup nüfusu yaklaşık olarak 10.827.519’dur. Flemenkler tarafından konuşulan Flemenkçe, Valonlar tarafından konuşulan Fransızca ve küçük bir Alman grup tarafından konuşulan Almanca ülkenin resmi dillerini oluşturmaktadır. Ülkede kullanılan para birimi Euro’dur. Başkenti Brüksel’dir. Toplamda 10 eyaletten oluşan ülke Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinden biridir. Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Bu şartlar altında firmamız, uluslararası kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Neler Gönderilebilir?

Günümüzde gelişen teknoloji ve şartlar ile artık içinde bulunduğumuz dönemde yurtdışı kargo hizmetinde Türkiye’deki herhangi bir bölgesinden Belçika ülkesine gönderileriniz çok rahat ve gayet hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Belçika yurtdışı kargo hizmetleri kapsamında; tüm evraklarınız, hediyelik malzemeleriniz, kolileriniz, ürünleriniz, belgeleriniz, ihracat mallarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Fiili ihracat olsun, kredili ihracat olsun, bedelli ya da bedelsiz ihracat olsun, transit ve kayda bağlı ihracat olsun, kiralama ve takas gibi durumlarda; yurtdışına kargo ile mal gönderme gereksinimiz ortaya çıkar. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı interco uluslararası kargo firması karşılar.

Türkiye Belçika Arası Kargo Fiyatları

Türkiye’den Belçika’ ya kargo fiyatlarını göndereceğiniz kargonun ağırlık veya hacimsel boyutuna (desi) göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu iki değerden hangisi daha yüksek ise o değere göre fiyatlandırma yapılır. İnternet sayfamızın giriş kısmında bulunan “hızlı teklif alın” kısmından tahmini bir fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz www.interco.com.tr adresimizi ziyaret ederek ana sayfamızda ki “hızlı teklif alın” bölümünden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Belçika Arası Kargo Takip

Firmamız ile yapılan yurtdışına kargo ile mal gönderileriniz; sistemimizde kolayca ve her an güncel olarak takip edilebiliyor. Yurtdışı kargo gönderimi ile gönderdiğiniz ürünlerin gümrük kurallarına uygun olup olmadığı danışabilirsiniz. Türkiye’den yurtdışına gönderdiğiniz ürünler sadece Belçika gümrüğüne değil, kendi ülkenizdeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o Belçika gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilere yerleştirilmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz ya da sizden teslim aldığımız mallar, hemen işleme konur. Vergi ve gümrük aşamaları evrakları işleme alındıktan sonra, en hızlı ve en güvenli bir şekilde gönderim aşamasına geçer.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco