Blog

Türkiye Danimarka Arası Kargo
Uluslararası Kargo

Türkiye Danimarka Arası Kargo

admin avatar
10/01/2021

Danimarka veya resmî adıyla Danimarka Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinavya bölgesinde, başkenti Kopenhag olan ülke. Anayasal bir monarşi ile yönetilmekte olan Danimarka'nın, başbakanı Mette Frederiksen'dir. Grönland ve Faroe Adaları, Danimarka'ya bağlı özerk bölgelerdir. Türkiye Danimarka arası kuş uçumu olarak yaklaşık 3,500 kilometre mesafe vardır. 2020 yılı itibari ile nüfusu 6 milyon civarında olan Danimarka’ da yaklaşık 29.000 adet Türk vatandaşı yaşamaktadır. Bizler interco.com.tr olarak uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere sağlamaktayız. Bu ülkelerin arasında bir Kuzey Avrupa ülkesi olan Danimarka da yer almaktadır. Peki Türkiye- Danimarka arası kargo, evrak gibi gönderimler nasıl sağlanır? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Türkiye Danimarka Arası Kargo Süreci

Danimarka Shengen ülkeleri kapsamındadır. Avrupa Birliği üyesi olan Danimarka’ya Türkiye’den kargo gönderimi yapmak istiyorsanız uluslararası kargo hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Türkiye ve Danimarka arası kargo gönderimleriniz için belli aşamaları bilmeniz gereklidir. Her kargo her ülkeye gönderilemediği gibi, her ülkenin de gümrük ve Ticaret Kanun Yasaları farklıdır. Danimarka Shengen gümrük ilkelerine göre kargo gönderim ve alımlarda işlem yapmaktadır. Kargonun hangi ulaşım yolu ile gönderileceği kargonuzun cinsine, ağırlığına ve gönderilecek ülkenin uzaklığına bağlı olarak belirlenmektedir. İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Uzman ekibimiz tarafından paketlemeniz kontrol edildikten sonra eğer bir sorun var ise basınca ve taşınmaya dayanıklı olarak paketiniz tekrar uygun hale getirilir. Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

Türkiye Danimarka Arası Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yurt dışına kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel ağırlığıdır. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. www.interco.com.tr adresimizi ziyaret edip “hızlı teklif alın” sekmesinden kolayca ortalama kargo fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Türkiye Danimarka Arası Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

• Danimarka Uçak Kargo
• Danimarka Hava Kargo
• Danimarka Acil Kargo
• Danimarka Express Kargo
• Danimarka Kargo Firmaları
• Danimarka Evrak Gönderme
• Danimarka Numune Gönderimi
• Türkiye’den Danimarka’ ya Kargo

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco