Blog

Türkiye İsrail Arası Kargo
Uluslararası Kargo

Türkiye İsrail Arası Kargo

admin avatar
10/01/2021

İsrail veya resmî ismiyle İsrail Devleti, Batı Asya'da Akdeniz'in güneydoğu kıyısında ve Kızıldeniz'in kuzey kıyısında yer alan bir ülkedir. İsrail ile Türkiye arası yaklaşık kuş uçumu olarak 1.500 kilometredir. 2020 yılı itibari ile İsrail nüfusu 9 milyon civarındadır ve bu nüfusun yaklaşık 22.000 adedini Türk vatandaşları oluşturmaktadır.

Türkiye İsrail Arası Kargo Gönderim Süreci

Bizler interco.com.tr olarak uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere sağlamaktayız. Bu ülkelerin içinde bir Orta Doğu ülkesi olan İsrail de bulunmaktadır. Peki Türkiye İsrail arası kargo, evrak gibi gönderimler nasıl sağlanır? Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız. Avrupa Birliği ülkeleri arasında bulunan İsrail’e kargo hizmetinde AB Gümrük Yasaları geçerli olmakla birlikte her ülkenin yerel bir gümrük yasası bulunmaktadır. İsrail kargo hizmeti sunan firmaların hem İsrail Gümrük Yasaları’ na hem de İsrail yasalarına vakıf olması gereklidir. Fiyatlandırma konusunda da şehir değil ülke baz alınmaktadır. Kargo şirketleri ile İsrail’e zarf, dokuman ve belge, paket, koli, ihracat ürünleri, makine parçaları gönderilebilirken, ithalat ürünlerinin de getirilmesi yine kargo şirketleri ile yapılabilmektedir. Şirketler, İsrail’deki tüm şehirlere kargo teslimatı yapılmaktadır. Bu ülkeye kara, hava ve deniz yolu ile gönderi yapılabilmektedir. Ekspres ve acil kargolar hava yolu ile yapılmakta ve ücret olarak diğer taşıma yöntemlerinden yüksek olmaktadır. İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Uzman ekibimiz tarafından paketlemeniz kontrol edildikten sonra eğer bir sorun var ise basınca ve taşınmaya dayanıklı olarak paketiniz tekrar uygun hale getirilir. Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

Türkiye İsrail Arası Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yurt dışına kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel ağırlığıdır. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. www.interco.com.tr adresimizi ziyaret edip “hızlı teklif alın” sekmesinden kolayca ortalama kargo fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Türkiye İsrail Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

• İsrail Hava Kargo
• İsrail Express Kargo
• İsrail Kargo Firmaları
• İsrail Evrak Gönderme
• İsrail Numune Gönderimi
• Türkiye’den İsrail’ e Kargo

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco