Blog

Türkiye İtalya Arası Kargo
Uluslararası Kargo

Türkiye İtalya Arası Kargo

admin avatar
09/01/2021

İtalya ya da resmî olarak İtalyan Cumhuriyeti ya da bazen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Akdeniz'in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya'yla kara sınırı vardır. Türkiye’ nin dış ticaret bakımından en çok etkileşimde bulunduğu ülke Almanya ve İngiltere’ den sonra üçüncü sırada İtalya bulunmaktadır. Türkiye ile İtalya arasında ki dış ticaret ilişkisi yaklaşık yıllık 10 milyar dolar dolaylarında seyretmektedir. İtalya’da yaşayan Türkler, Türkiye’de yaşayan İtalyan vatandaşları, ya da her iki ülke ile iş bağlantıları olanlar ile iki ülkede uzun ya da kısa tatiller için bulunan turistlerin, hatta öğrencilerin ihtiyaç duyacakları hızlı kargo hizmetinin önemi bu aşamada ortaya çıkıyor.

İtalya Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

• İtalya Uçak Kargo
• İtalya Hava Kargo
• İtalya Acil Kargo
• İtalya Hızlı Kargo
• İtalya Paket Gönderme
• İtalya Evrak Gönderme
• İtalya Numune Gönderimi

Türkiye İtalya Arası Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

İtalya’ ya kargo gönderim taleplerinizde maliyetinizi değiştiren 2 temel değişken vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel ağırlığıdır. Yurtdışı kargo gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangi değer daha yüksek ise o değer üzerinden işlem görülür. www.interco.com.tr adresimizi ziyaret ederek “hızlı teklif alın” sekmesinden ortalama kargo fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

İtalya’ ya Kargo Gönderim Süreci Nasıl İşler?

İlk olarak bizimle web sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak görüşerek gönderinizin uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha sonra ise kargonuzun gönderim şeklini belirttikten sonra uygun ve mümkün olduğunca küçük olacak şekilde gönderinizi paketleyip firmamıza ulaştırmanız gerekmekte. Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri de mutlaka belirtmeniz gereken bilgilerdir. Uzman ekibimiz tarafından paketlemeniz kontrol edildikten sonra eğer bir sorun var ise basınca ve taşınmaya dayanıklı olarak paketiniz tekrar uygun hale getirilir. Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir. Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco