Blog

Yurtdışı  Kargo
Uluslararası Kargo

Yurtdışı Kargo

admin avatar
09/01/2021

Yurtdışına kargo göndermek birçok anlamda soru işareti ve beraberinde cevaplar içerir. Yurtdışı kargo gönderiminde bilmeniz gereken bazı önemli ipuçları bulunmaktadır. Yurtdışı kargo, dünyanın dört bir yanındaki ülkelere yapılan tüm ithalat ve ihracatların güvenli, hesaba katılması ve korunmasını sağlamak için benzersiz kurallara ve düzenlemelere sahiptir. Havayolu, Karayolu ve Denizyolu Taşıma şekilleri dahil olmak üzere çeşitli uluslararası nakliye yöntemleri ile yurtdışına kargo gönderebilirsiniz. Her üç yöntemin de farklı hız, maliyet ve güvenlik gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Bu makalemizde size 1. Seçenek olan Havayolu Yurtdışı Kargo’dan bahsedeceğiz.

Dünya’nın neredeyse 220 ülkesine havayolu ile yurtdışına kargo gönderimi hizmetleri sunuyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözümü özelleştiriyoruz. Interco Kargo , ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve yerde ürünlerinizi rekabetçi bir fiyatla sevk edecek kaynaklara sahiptir. Hava kargo ile uluslararası kargo gönderilerinizi planlamak, koordine etmek ve yürütmek için sizinle birlikte çalışmaya her daim hazırız. Her müşteri için atanan bir müşteri temsilcisi gönderilmek istenen ürünü en doğru seçenek ile zamanında ve uygun maliyete planlamak ile donanımlı bir temsilci olup süreç tamamlanana kadar müşteri ile anlık iletişim içerisindedir.

Interco Yurtdışı Kargo Önemi

InterCo Kargo yurtdışı kargo gönderimlerinde en önemli özelliklerinden birisi paketleme desteğidir. Dünya’yı küçülten globalleşme ile birlikte Türkiye’den ihracata olan yatırımı daha da artmıştır. Durum böyle olunca Türkiye’deki ihracatçı firmaların en önemli ihtiyaçlarından biriside uluslararası kargo partneridir. Tam olarak burada InterCo Uluslararası Kargo devreye girmektedir. Biz InterCo olarak müşterilerimizin her türlü gönderisine göre uzmanlaşmış ekiplerimizde paketleme, sandıklama ve elleçleme hizmetini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında uygun uçuş planına göre gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra ürünü yurtdışına gideceği ülkeye gönderiyoruz.

Yurtdışı Hava Kargo

Hız ve verimlilik arıyorsanız, tercihiniz hava yolu taşımacılığı olmalıdır. Hiç şüphesiz daha pahalı olsa da Interco Uluslararası Kargo, projeniz için etkili bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Konsolidasyon hizmetleri, daha küçük gönderilerin maliyetlerini azaltabilir, böylece tek bir gönderi için fazla ödeme yapmazsınız. Zaman çizelgeniz ve bütçeniz için hangi gönderim seçeneğinin en iyi olduğunu belirlemek için birlikte çalışabiliriz.

Yurtdışı Kargo’da Gümrükleme ve InterCo

Ayrıca kargonuz için ithalat ve ihracat gümrüklerini karşılama konusunda da bilgi sahibi olmanız gerekir. İthalat gümrükleme işlemleri genellikle kargo varış ülkesine girmeden önce başlarken, ihracat izni gümrük vergilerini ibraz etmeniz için bir beyanname gerektirir. İhracat yaptığınız veya ithalat yaptığınız ülkeye bağlı olarak kurallar farklılık gösterebilir.

Gönderilerin boyutu ve ağırlığı arttıkça, bir ihracat planı sorunları çözmeye yardımcı olabilir. Gönderi kuralları ve gümrük düzenlemelerinde sorun yaşamadan uluslararası gönderi yapmak için İnterCO. Genel olarak toparlamak gerekirse yurtdışı kargolarınızı InterCo Kargo ile hem uygun fiyata hem de daha kaliteli bir hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz..

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco